Гороскоп Павла Глобы на 17 сентября 2021: все знаки зодиака

Про небезпеку вживання кавунів розпровіли фахівці

11.09.2021   20:00    288

Найбільша ягода може стати причиною отруєння. Детальніше — читайте у матеріалі.

Кінець літа — початок осені самий розпал кавунового сезону. Дієтологи рекомендують їсти кавуни для очищення організму від всяких шлаків, Але іноді баштанні дари можуть принести не користь, а шкоду здоров’ю.


Це трапляється тоді, коли фермери занадто вже стараються з гербіцидами і пестицидами на полях. Визначити надлишок цих токсичних сполук в кавуні можна за його м’якотю. Ягода, вирощена із застосуванням великої кількості хімічних сполук, не має рівного забарвлення. Вона рясніє білими прожилками. Вживати її в їжу не слід.


Это интересно:  До чого може привести часте вживання ріпчастої цибулі

Але навіть найпрекрасніші і солодкі кавуни все одно мають залишки добрив, тому що без їх застосування зараз взагалі нічого не вирощують в промислових масштабах.

Щоб знизити негативний вплив хімії на організм, лікарі рекомендують відмовитися від звички вигризати м’якоть до самої кірки і вже тим більше вживати в їжу саму кірку, з якої умільці готують смачну солодкість — цукати.

Саме в шкірці найбільше концентрується шкідливих сполук. Нітрати порушують транспортну функцію крові і впливають на рівень гемоглобіну, що може привести до нестачі кисню в тканинах. Це може привести до отруєння організму.

Это интересно:  Про неймовірну користь чаю з шавлії розповіли фахівці

Крім того, вживання хімії в їжу може призвести до розвитку онкологічних захворювань.

Adblock
detector