Про користь популярних ранкових напоїв розповіли фахівці - Новости Ю

Про користь популярних ранкових напоїв розповіли фахівці

13.10.2021   06:30    532

Кава і чай є популярними ранковими напоями. Вони містять кофеїн, тому допомагають підбадьоритися і відчути прилив енергії. Вчені розповіли про головні переваги чаю і кави для здоров’я

 


Користь чаю для здоров’я

1. Зелений чай знижує ризик розвитку раку, йдеться в дослідженні, опублікованому на сайті Національної медичної бібліотеки США. Його переваги для здоров’я пов’язані з великим вмістом антиоксидантів.


Это интересно:  Эпидемия коронавируса на выходных немного сбавила темпы

2. В огляді, опублікованому в Phytomedicine, сказано, що зелений чай може поліпшити пам’ять і уважність, допомогти зменшити симптоми тривоги і підвищити когнітивні здібності. Позитивний вплив зеленого чаю на пізнавальні здібності спостерігається при комбінованому впливі кофеїну і амінокислоти L-теаніну.

3. У деяких випадках чай може знизити ризик смерті від серцевих захворювань. Згідно зі звітом, опублікованим в Європейському журналі профілактичної кардіології, споживання чаю знижує ризики розвитку атеросклеротичних серцево-судинних захворювань і смертності від усіх причин, особливо серед тих, хто п’є цей напій на регулярній основі.

Користь кави для здоров’я

1. Відповідно до огляду, опублікованого Circulation, кава зменшує ризик смерті від серцево-судинних і неврологічних захворювань. Дослідження також показали, що споживання кави пов’язане з більш низьким ризиком розвитку хвороби Паркінсона.

Это интересно:  Про небезпечні наслідки дефіцити заліза розповіла лікар

2. Кава позитивно впливає на здоров’я мозку. В огляді, опублікованому в Журналі нейрохірургії і неврології, сказано, що цей ранковий напій може знизити ризик хвороби Альцгеймера.

3. Також кава допомагає боротися із зайвою вагою, йдеться в дослідженні Гарвардської школи громадської охорони здоров’я. «Вживання чотирьох чашок кави в день може знизити жирові відкладення приблизно на 4%», — відзначили фахівці.

Это интересно:  Медики пояснили, в яких випадках приймати гарячу ванну шкідливо для здоров'яAdblock
detector