Про користь грибів для здоров’я розповіли фахівці - Новости Ю

Про користь грибів для здоров’я розповіли фахівці

06.10.2021   18:40    504

Популярність грибів пояснюється їх особливим смаком, який подобається багатьом. Однак цей продукт несе в собі ще й користь для здоров’я. До їх складу входять корисні вітаміни і речовини.

При цьому гриби – досить низькокалорійна і дієтична їжа, адже на 90% вони складаються з води. Вживання їх замість жирної і калорійної їжі може допомогти контролювати вагу.

Это интересно:  Названі небезпечні наслідки переривчастого голодування


Гриби містять клітковину – рослинні волокна, які сприяють підтримці здорової ваги і регулювання рівня глюкози в крові при діабеті. Найбільше клітковини міститься в печерицях, лисичках, шиїтаке і плевроті черепичасті.

Що входить до складу селен є антиоксидантом, який грає важливу роль у функції щитовидної залози і допомагає зміцнити імунну систему. Гриби-єдиний продукт, який містить антиоксидант ерготіонеїн. Дослідження показали, що це може знизити ризик деяких вікових захворювань, таких як хвороба Паркінсона.

Это интересно:  При артриті чи артрозі цих продуктів варто уникати

Основним типом клітковини в грибах є полісахарид бета-глюкан. Він має протиракові та імуностимулюючі властивості. Шиїтаке і гливи містять найвищу концентрацію бета-глюканів.

Одне з досліджень виявило, що жінки, які їли більше грибів, рідше хворіли на рак грудей. Проте, дослідники пояснюють, що необхідні додаткові дослідження, і гриби – лише один з потенційних факторів зниження ризику захворювань.

Это интересно:  Способи, які знижують ризик інсульту

ukrhealthAdblock
detector