Про дієту довгожителів розповіли дослідники - Новости Ю

Про дієту довгожителів розповіли дослідники

21.09.2021   09:40    989

Американські вчені багато років шукали комбінацію продуктів харчування, яка максимально збільшує шанси на довге життя. Виявилося, що майбутнім довгожителям потрібно рідше вживати вуглеводи.

Дослідники з Інституту Бака в США вивчали механізми старіння і довголіття. Добре відомо, що шанси людини прожити дуже довго залежать від двох факторів. Перший — це генетика, і з цим ми нічого не можемо вдіяти, адже набір генів нам дається від батьків, і змінити його не можна. А ось другий — це спосіб життя, тобто рівень фізичних навантажень, показник стресу і — найголовніше — це харчування. Дієту довгожителів дослідникам з США і вдалося виявити.Это интересно:  Фахівець порекомендував продукт для поліпшення якості сну

Вони встановили, що якщо людина активно вживає вуглеводи, то в її організмі відзначається підвищене метаболічне навантаження. Вуглеводна дієта загрожує появою зайвої ваги, проблемами з обміном речовин, захворюваннями серця і судин і гіпертонією. А в деяких випадках надлишок вуглеводів може привести і до пухлин. А ось низьковуглеводна дієта сприяє максимальному продовженню молодості і активного довголіття.

Это интересно:  Яких продуктів слід уникати, якщо у вас СПКЯ

Під словосполученням активне довголіття мається на увазі етап в літньому віці, під час якого людина відносно здорова. Ніхто не хотів би бути глибоким стариком, який не здатний ходити і доглядати за собою. Саме про активну і здорову старість мріють багато людей. Дослідження показало, що кетогенна дієта максимально для цього годиться. У ній підвищений вміст жирів і низький рівень вуглеводів.

Это интересно:  Лікарі з США розповіли про найперші симптоми діабету

zdorovia.com.uaAdblock
detector