Приставали до дівчат та виламали двері: п'яні гравці «Колоса» влаштували безлад в поїзді

20.04.2021   15:26    376


Кілька гравців футбольного клубу «Колос» під дією алкоголя влаштували у вагоні поїзда Ужгород-Київ безлад. Один з них навіть виламав двері в сусіднє купе, в якому їхали молоді дівчата. Про це пише «Обозреватель» у вівторок, 20 квітня.

Источник: nnovosti.info

Інцидент стався ще 4 квітня. За даними видання, Володимир Лисенко, Вадим Мілько, В’ячеслав Чурко і ще один невідомий футболіст «Колоса» поверталися поїздом з матчу, де зіграли в нічию.Хлопці розпивали спиртні напої і приставали до дівчат із сусіднього купе, які поверталися до Києва з похорону подруги. За словами постраждалих, Лисенко навіть виламав двері. Одна з дівчат впізнала в футболістах гравців «Колоса». Пізніше їх особистості ідентифікували по фото на офіційному сайті ФК.

Это интересно:  До 7 мільйонів грн доходу: прокуратура викрила столичних депутатів у "кришуванні" торгових точок (фото)

Також одна з постраждалих розповіла про те, що трапилося:

«Коли ми сіли в поїзд, побачили, що в сусідньому купе п’яні хлопці. Попросили провідницю попередити їх, щоб вони постаралися поводитися тихіше — адже вони з самого початку почали стукати нам в стіну. Мабуть, хотіли познайомитися. Але ми ні з ким не знайомимося. Троє з нас — заміжні, мають дітей, та і поверталися ми не з розважальної прогулянки. Хотіли відпочити».

Зазначається, що хлопці кричали через що заснути було неможливо.

«Близько другої ночі один з них просто виламав наші двері. Дві дівчинки, які були на нижній полиці, намагалися її утримати, а я дзвонила провідниці»- поділилася дівчина.

Вона додала, що пізніше прийшли правоохоронці, проте «нічого не зробили».


Adblock
detector