Президент ПАРЄ злякався українського прапора із слідами російських куль (відео)

20.04.2021   16:54    821


Источник: glavcom.ua

Скріншот фото: відео Олексія Гончаренка

Президент ПАРЄ Хендрік Демс зупинив пригрозив дисциплінарними санкціями за те, що під час сесії показали прострілений прапор України з фронту на Донбасі! Про це повідомив народний депутат від фракції «Європейська Солідарність» Олексій Гончаренко в мережі Facebook. Саме він і продемонструвавукраїнський стяг.Під час сесії ПАРЄ 20 квітня йшло обговорення стратегічних пріоритетів Асамблеї. Гончаренко вирішив нагадати про те, що в проєкті доповіді чомусь немає ані слова про територіальну цілісність та суверенність держав-членів Ради Європи, про мирне вирішення конфліктів у Європі.

Это интересно:  В Казани произошел взрыв и стрельба в школе (ВИДЕО)

«Я показав прапор України з дірками від російських куль. Прапор бійця, який воював на Донбасі. І після цього президент ПАРЄ Хендрік Демс зупинив мій виступ і пригрозив дисциплінарними санкціями! Пані Меркель під час свого виступу сьогодні нагадувала, що ПАРЄ – це «совість Європи». За скільки ж російських срібників продали цю совість?», – написав Гончаренко.

Это интересно:  Загрожує до 3 років: на Львівщині чоловік забив кошеня

Заступник голови російської делегації у Парламентській асамблеї Ради Європи, голова комітету Держдуми РФ Леонід Слуцький заявляв, що Росія може покинути ПАРЄ.

Напередодні глава міністерства закордонних справ Чехії Ян Гамачек оголосив про висилку з країни 18 російських дипломатів. Слуцький припустив, що це було зроблено спеціально, щоб відволікти увагу від подій у Білорусі.


Adblock
detector