Гороскоп Павла Глобы на 22 сентября 2021: все знаки зодиака

Препарат для лікування раку нирок здатен прискорити відновлення після інфаркту

11.09.2021   14:00    218

Приємна новина для сотень тисяч людей, які щорічно стають жертвами інфарктів. Препарат для лікування раку нирок продемонстрував здатність прискорити відновлення після інфаркту і навіть запобігти рецидиву.


Ін’єкції препарату алдеслейкіна збільшують рівень рідкісних білих клітин крові, які захищають серце. Дослідники з Університету Кембриджу прийшли до висновку про те, що ці ліки від раку прискорюють відновлення пацієнтів з інфарктами і набагато знижують ризик повторного серцевого нападу. Зараз експерти перевіряють препарат, за допомогою якого раніше лікували пухлини нирок і шкіри.


Это интересно:  Чому ліки по-різному впливають на людей

У дослідженні беруть участь 60 пацієнтів з інфарктами з Англії. У менш масштабних спостереженнях ці ліки продемонструвало непоганий потенціал. Якщо нинішній експеримент виявиться успішним, то в справі лікування інфарктів може відбутися невелика революція.

Алдеслейкін використовується для лікування пухлин нирок і шкіри, він збільшує кількість і активність білих кров’яних клітин, які допомагають імунній системі вбивати злоякісні клітини. Випробування цього препарату на мишах показали, що він прискорює лікування інфаркту.

Это интересно:  Дієтологи назвали продукт для профілактики хвороб серця й раку

zdorovia.com.ua

Adblock
detector