Гороскоп Павла Глобы на 17 сентября 2021: все знаки зодиака

Правильний режим дня: яким він повинен бути

31.08.2021   08:00    195

Своєрідний режим дня є практично у всіх живих організмів. Він вироблявся у них протягом мільйонів років для того, щоб істоти мали максимальні шанси на виживання. Щоб людина мала можливість зберегти своє здоров’я максимально довго, йому також слід звертати увагу на розпорядок дня.


Всі люди повинні включати в свій режим дня наступні пункти:


1) час на сон;

2) час на прогулянки / активний відпочинок;

3) час на прийом їжі.

Природно, що дані пункти не можуть бути єдиними в розпорядку дня людини, проте на них варто звернути особливу увагу.

Это интересно:  Фахівці виявили зв’язок між молоком і ризиком серцевих захворювань

Сон

Кожна людина щодня повинна спати. У тому випадку, якщо вночі не вдається побувати в царстві Морфея, ні про який повноцінний відпочинок не може бути й мови. До всього іншого, у людини з’являються гормональні зрушення, адже багато активні речовини, які беруть безпосередню участь в обміні речовин, виробляються саме під час нічного сну. На сьогоднішній день вже існують результати достатньо компетентних досліджень, які дозволили виявити найбільш цінні для сну годинник. Виявилося, що найправильніше відпочивають так звані жайворонки, тобто люди, рано лягають спати і рано прокидаються. Враховуючи реалії сучасного світу, найбільш раціональним часом для сну стане період з 22:00 до 05:00 — 6:00. Природно, що лягати спати і прокидатися людина щодня повинна в один і той же час. Це дозволить налаштувати біологічний годинник, що дуже корисно для організму в цілому.

Это интересно:  Названі корисні властивості кави

Прогулянки і активний відпочинок

Ідеальний режим дня повинен включати в себе хоча б кілька годин, відведених на активний відпочинок. Подібний розпорядок виявиться найбільш актуальним для тих, чия робота не передбачає великих витрат фізичних сил. Прогулянки здатні надати

максимальний ефект в тому випадку, якщо швидкість пересування людини становить 60 — 120 кроків за хвилину. Такий темп дозволяє зміцнити серцево-судинну систему. Дуже хорошим варіантом практично для кожної людини є відвідування басейну. Водні процедури надають чудовий ефект на людський організм. Завдяки їм зменшується вираженість багатьох захворювань, пов’язаних з кістками, і підвищується тонус мускулатури. Різні рухливі ігри також сприятливо позначаються на здоров’ї людини. Краще, якщо час для прогулянок та активного відпочинку буде відведено людиною в другій половині дня, а не ввечері, так як це може негативно вплинути на якість сну.

Приймання їжі

Один з найбільш важливих факторів здоров’я — це раціональне харчування. Правильний режим дня дорослої людини увазі 5-кратний прийом їжі на добу. При цьому сніданок слід приймати в період з 06:00 до 07:00. За своїм обсягом даний прийом їжі повинен бути відносно великим, оскільки саме він допоможе

зарядити людину енергією на весь робочий день. В 11: 00-12: 00 рекомендується зробити собі невеликий перекус — полуденок. Він може складатися з склянки соку і декількох печива. Ідеальний режим дня повинен припускати наявність повноцінного обіду з 13:00 до 14:00. О 16:00 — 17:00 слід влаштувати собі ще один невеликий перекус. Режим дня не повинен припускати прийом їжі на ніч, так що вечеря повинен відбутися не пізніше 19:00. За обсягом його слід робити дещо меншим, ніж сніданок і обід.

Stylezhinki

Adblock
detector