Пожежні показали, як швидко загасити палаючий автомобіль

09.05.2021   00:13    573


Источник: glavcom.ua

Пожежу гасять за допомогою ковдри

Палаючий автомобіль можна загасити і без води. Але для цього знадобиться спеціальна ковдра

Гасіння палаючих автомобілів – важка справа, особливо, коли горить електрокар. Та фірма Bridgehill з Норвегії знайшла геніальне рішення.

Компанія пропонує використовувати пожежну ковдру, яка може накрити цілий автомобіль. Вона придушує полум’я, позбавляючи вогонь необхідного для горіння кисню. У такий спосіб електрокар з палаючим акумулятором можна загасити за 20 хвилин.Ковдра велика, розміром 6 на 8 метрів, здатна покрити найрізноманітніші марки та моделі авто.

Это интересно:  В Одессе прогремел взрыв: часть города осталась без света (ВИДЕО)

Таке покривало важить 28 кілограмів і вміщується у досить компактну сумку. Для використання потрібно розстелити ковдру на землі, натягнути її на палаючий автомобіль і переконатися, що ковдра щільно прилягає до землі, не пропускаючи повітря і не випускаючи вогонь.Компанія рекомендує залишити ковдру на машині принаймні на 20 хвилин, щоб гарантувати гасіння, а прибирати її радить лише навченим пожежникам.

Это интересно:  Одесу накрила шалена злива. Автівку поліцейських забрав потік води (відео)

Bridgehill пропонує два типи ковдр – Standard і Pro. Стандарт виглядає як одиничний продукт, призначений для приміщень з високою концентрацією автомобілів, таких як гаражі та ремонтні майстерні. Версія Pro може використовуватись до 30 разів, що ідеально підходить для пожежників та інших організацій з безпеки.

Ковдри виготовляються зі спеціальної тканини. Це унікальна жароміцна тканина на основі матеріалу, що використовується для захисту космічних кораблів.

Это интересно:  Частина Одеси через пожежу і вибух залишилася без світла та води (фото, відео)

Джерело: 24 каналAdblock
detector