Повірила незнайомцю на слово: українська актриса розповіла, як стала жертвою шахрая під час купівлі квартири - Новости Ю

Повірила незнайомцю на слово: українська актриса розповіла, як стала жертвою шахрая під час купівлі квартири

25.09.2021   19:04    784

Актрисі Катерині Гуляковій, що знялася в детективі «Топтун» і вже відома глядачам за серіалами «Пес», «Віталька», «18-річний олігарх», «Доктор Ковальчук», в реальному житті теж довелося зіткнутися з детективною драмою. Продаючи квартиру, актриса натрапила на афериста і в підсумку постраждала фінансово і залишилася без частини особистих речей. Про це повідомляє канал «Україна».

Это интересно:  Надя Дорофеева в откровенном образе заинтриговала поклонников

Источник: showbiz.fakty.ua


Продаючи квартиру після розлучення з чоловіком, Гулякова в договорі купівлі-продажу не вказала дату звільнення приміщення. На цьому наполягав покупець житла. Як згадує актриса, вона повірила незнайомцю на слово, що той відразу після оформлення угоди не вижене на вулицю жінку з дитиною. Розплата за зайву довірливість не змусила себе чекати.

Это интересно:  «Задній фон вирішує все»: Джанабаєва заінтригувала знімками з молодшою дочкою Меладзе

«Нам довелося платити тій людині орендну плату за те, що ми живемо в своїй квартирі, а на момент виїзду він вирішив залишити частину наших особистих речей собі», — розповіла актриса.

Нагадаємо, новий детективний серіал з Гуляковою в головній ролі вийде на екрани 4 жовтня. Крім акторського таланту, Катерина показала себе ще й як пропагандист здорового способу життя і правильного харчування і вчить готувати смачні і корисні осінні сніданки.

Фото guliakovakaterina / Instagram


Adblock
detector