Потапа відправляють на пенсію: не впорався із завданням з «Ігри у Кальмара» - Новости Ю

Потапа відправляють на пенсію: не впорався із завданням з «Ігри у Кальмара»

08.10.2021   14:08    1019

Український продюсер і співак Олексій Потапенко завжди радує шанувальників відмінним почуттям гумору, розміщуючи у соцмережах кумедні знімки, сценки або розіграші. Наприклад, вони разом з Позитивом (Олексієм Завгороднім) познущалися над кліпом Насті Каменських.


Источник: showbiz.fakty.ua

Цього разу Потап у Instagram вирішив «хайпанути» на успіху південнокорейського серіалу «Гра у Кальмара», який стрімко набирає популярність у всьому світі.


Это интересно:  Натали Портман и Бенджамин Мильпье впервые за долгое время вышли в свет

Артист спробував у властивій йому жартівливій манері повторити гру з серіалу, суть якої полягає в тому, що учаснику потрібно швидше за всіх добігти до фінішу, поки ведучий — величезна роботизована лялька — відвернувся від гравців і вимовляє певні слова. Коли ж віршик-пісня змовкне, потрібно буде блискавично завмерти і сховатися за іншим гравцем — в іншому випадку того, хто програв «застрелять» охоронці.

Это интересно:  Дженнифер Лопес показала кадры со съемочной площадки нового фильма

На кадрах Потап бігає власною кімнатою з кумедним виразом обличчя на радість фанатам.

View this post on Instagram

Публікація від Oleksii Potapenko (@realpotap)

Але репер не врахував однієї обставини — у серіалу велика кількість шанувальників в усьому світі, у тому числі й в Україні.

Для них жарти Олексія, очевидно, здалися знущанням над улюбленою розвагою, тому всупереч очікуванням, у коментарях окрім позитивних були й образливі слова: «Упоролся», «Ку-ку», «Скоро станеш як Віталька», «Іди вже на пенсію».

Это интересно:  Жена Остапчука очаровала нежным постельным образом

У той же час відео сподобалося пасербиці Потапа Наталі Горовій та багатьом шанувальника, зібравши за 15 годин більше 30 тисяч переглядів.

Раніше дружина Олексія Потапенка, співачка Настя Каменських, показала, як обігнала чоловіка на ранковій пробіжці.

Фото Олексія Потапенка із соціальних мереж.


Adblock
detector