Портников назвав головну проблему України у протистоянні путінській Росії (Відео)

07.05.2021   15:50    2827days-ua.com

Щоб успішно протистояти путінській Росії, Україні треба до кінця усвідомити масштаб загроз зі сторони Кремля і діяти на їх випередження.Про це політичний оглядач Віталій Портников сказав в інтерв’ю “5 каналу“.

Портников наголосив: доки Україна не буде “прораховувати” відповіді Кремля на свої дії, доти всі дії Путіна будуть нести загрозу суверенітету і територіальній цілісності України. Як приклад Портников навів реакцію РФ на запровадження Україною санкцій проти телеканалів Медведчука – загострення російськими бойовиками ситуації на Донбасі і стягування військ РФ до кордонів України.

Это интересно:  У Києві обвалилася добудова балкона в багатоповерхівці (відео)

«В мене не склалося враження, що Зеленський готовий був до реакції на запровадження санкцій проти Медведчука… Ти маєш бути готовий. Ти це робиш — ти маєш прораховувати реакцію… Фактично ми зараз маємо оборонятися від Росії», — сказав Віталій Портников.

Недостатню продуманість дій української влади і їх наслідків політичний огладач вважає головною нинішньою проблемою у здатності України протистояти Росії Путіна.

Это интересно:  В Кировоградской области град уничтожил урожаи (ВИДЕО)

«Потрібно чітко усвідомлювати факт наявності загроз. Проблема українського суспільства — і це також проблема Президента Володимира Зеленського — в тому, що українське суспільство не хоче усвідомлювати наявності загрози», — сказав Портніков.

Політичний оглядач вважає, що політикам і суспільству в Україні слід вчитись адекватно сприймати загрози від Кремля.

Більше — у повній версії інтерв’ю Віталія Портникова в «Рандеву з Яніною Соколовою» на «5 каналі«.Adblock
detector