Порошенко подав до суду на Гордона (Відео, Документ)

19.06.2021   03:42    317


7days-ua.com

Фото – скріншот з архівного відео

Адвокати від імені п’ятого президента Петра Порошенка подали до Шевченківського районного суду Києва позовну заяву проти журналіста Дмитра Гордона. Вимагають визнати поширену Гордоном інформацію недостовірною.Про це, опублікувавши позовну заяву, повідомила пресслужба “Європейської солідарності” з посиланням на адвоката Порошенка Іллю Новікова.

7 травня в ефірі ток-шоу “Свобода слова Савіка Шустера” Гордон заявив: “… Я знаю, що керівництво України зробило злочинну оборудку з керівництвом Росії і віддало наказ української армії залишити Маріуполь … Порошенко з Путіним домовилися, я вважаю, про те, щоб Маріуполь здати. Армії був даний наказ вийти з Маріуполя”.

Это интересно:  У Німеччині на хімічнім технопарку пролунав вибух і почалася сильна пожежа: є жертва і постраждалі (Відео)

У «Європейській солідарності» нагадали, що насправді захоплення Маріуполя проросійськими бойовиками сталося у травні 2014 року, ще до президентських виборів. 7 червня Петро Порошенко приніс присягу в якості п’ятого Президента України, і через тиждень Маріуполь був остаточно звільнений. Ніякого наказу про залишення українською армією Маріуполя і виведення військ не було.

Адвокат Порошенка зазначив, що відразу після скандального ефіру, коли багато коментаторів вказували Гордону на очевидну неправдивість його слів, він публічно відмовився визнати свою неправоту і випустив відео, в якому стверджував, що готовий з’явитися в суд.

Это интересно:  1 млн грн — за взлом "Дії": Минцифры проводит конкурс на проверку приложения (ВИДЕО)

«Гордону пред’явлені вимоги про визнання поширеної ним інформації недостовірною. Звичайних в таких випадках додаткових вимог, щоб суд зобов’язав відповідача особисто спростувати наклепницькі твердження в ефірі того ж ЗМІ, в якому вони були зроблені, не заявлено. Це пов’язано з тим, що вибачення Гордона не являють інтересу для позивача і вже не можуть нічого змінити. Вимоги грошової компенсації моральної шкоди теж не заявлялися. Сам факт публічного спотворення обставин захоплення і звільнення Маріуполя в 2014 році має принципове значення для суспільства. Ми готові дати відповідачеві можливість зосередитися на поясненнях за основним питанням, не відволікаючись на обговорення суми відшкодування», — заявив Ілля Новиков.

Это интересно:  Стрельба в центре Николаева: две группы подростков выясняли отношения

Adblock
detector