Понад сотню українських полонених досі залишаються у тюрмах Кремля: коли вони повернуться? (Відео)

31.12.2020   06:12    5377days-ua.com

фото: president.gov.ua

Понад сотню українських полонених досі залишаються у тюрмах Кремля. Ще 250-ро – у підвалах та катівнях на окупованих територіях України. Обміняти ще частину сподівалися у грудні, але у бойовиків раптово з’явилися умови.

Російська делегація у Мінську вимагає – погасити судимість дев’ятьом особам, яких Україна торік звільнила в межах обміну. Про це ж українській омбудсменці казали представники бойовиків.

Это интересно:  Наркотиків на пів мільйона гривень: на Буковині викрили дилерів (відео)

“Я зустрічалася менше місяця тому з так званою уповноваженою. Є така ситуація, треба домовитися, у які терміни, яким чином, буде це проведено, чи не буде, я так зрозуміла, що це є проблемою для того, щоб відбувся новий обмін”, – розповіла Денісова.

Дивіться відео 5 каналу:

Але коли він відбудеться – прогнозувати не береться. Залежить від мінського процесу та чи зможуть там домовитися. Втім, каже, списки своїх російська сторона вже передала, інформує журналістка 5 каналу Ірина Сисак.

Это интересно:  У Туреччині пес шість днів чекав під лікарнею на свого господаря

А тим часом, теплі слова українським бранцям, які свята зустрічатимуть у полоні, можна передати листом.

Інструкцію, як це зробити, детально розписали активісти на сайті let my people go. Там і адреси місць позбавлення волі українських політв’язнів. 

Adblock
detector