Померла відома акторка та бабуся українофоба Івана Урганта - Новости Ю

Померла відома акторка та бабуся українофоба Івана Урганта

03.12.2021   21:02    364

Источник: glavcom.ua

Ніна Ургант померла на 93 році життя
фото: tass

За даними ЗМІ, Ніна Ургант померла вдома від природних причин, пов’язаних із віком

Радянська та російська актриса Ніна Ургант померла на 93 році життя. Про це повідомило агентство «Тасс» із посиланням на пресслужбу Олександринського театру, де вона прослужила понад 30 років.


За даними ЗМІ, акторка померла вдома від природних причин, пов’язаних із віком.


Ніна Ургант розпочала кар’єру на початку 1950-х років. Вперше вона вийшла на сцену Академічного театру імені Ф. Волкова у Ярославлі, а потім продовжила кар’єру у Ленінграді.

Найбільшу популярність їй принесла роль у фільмі «Білоруський вокзал» (1970), де вона заспівала пісню Булата Окуджави «Десятий наш десантний батальйон».Актриса тричі була одружена. У першому шлюбі з актором Львом Міліндером у неї народився син Андрій Ургант, який також вибрав кар’єру у театрі та кіно.

Варто зазначити, що Ніна Ургант була бабусею російського гумориста та українофоба Івана Урганта.

Так, в одній з програм «Смак» в 2013 році він відзначився провокаційною фразою про Україну.

«Я порубав зелень, як червоний комісар жителів українського села», – сказав Ургант.Тоді інцидент розвернувся до рівня міжнародного скандалу, змусивши телеведучого вибачиться за свої слова.

У 2017 році в базу українського «Миротворця» потрапив батько телеведучого та син Ніни Ургант – актор і шоумен Андрій Ургант. Причиною цього стали незаконні гастролі в анексованому українському Криму.

Зазначимо, сьогодні помер Народний артист України Мар’ян Гаденко (фото, відео).

27 жовтня померла Любомира Мандзій, колишня директорка департаменту освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації та ексвиконувачка обов’язків міністра освіти та науки України.

Як відомо, Герой України, кавалер ордену ІІІ ступеня Князя Ярослава Мудрого, заслужений будівельник України, почесний громадянин міста Києва, удостоєний багатьох інших відзнак, очільник Києва з 1996 року до 2006 року Олександр Омельченко помер 25 листопада від ускладнень після перенесеного захворювання на Covid-19. Останній місяць він перебував на лікуванні в закладі охорони здоров’я.

Також 21 листопада помер ексдепутат Верховної Ради АРК, депутатська група «Курултай-Рух», голова Кримської крайової організації Народного Руху України Леонід Пілунський.

Adblock
detector