Помер під тортурами, причетний поліцейський: стало відомо про причину вбивства професора у Запоріжжі

13.06.2021   19:34    295

Причетними до викрадення і вбивства професора Запорізького національного університету Муц Луай Файсала можуть бути чотири людини. Серед них – громадянин Тунісу і співробітник правоохоронних органів. Про це повідомив керівник Запорізької обласної прокуратури Віктор Приходько. Професор, член арабської діаспори зник восени 2020 року. Про те, що його вбили, стало відомо в березні.


Источник: nnovosti.info

За версією слідства, до вбивства причетні також два громадянина України, один із них житель Запоріжжя. Співробітник поліції нібито викликав Муца на зустріч, під час якої того було викрадено.


Это интересно:  Через заздрість: на Житомирщині молодик вбив батька, а потім намагався угробити себе та двох дітей на машині брата (фото)

Як розповів Приходько, викрали іноземця з корисливих мотивів: вимагали десятки тисяч доларів. Точну суму поки не називають. Муц помер під час тортур, після чого зловмисники вивезли його тіло за межі міста в село Володимирське (Запорізький район) та закопали.

«Нині чотирьом особам оголошено про підозру. Організатором вбивства є виходець з Тунісу», – сказав Приходько.

За версією слідства, в листопаді 2020 року Муцу подзвонили від імені правоохоронних органів і запросили для надання послуг із перекладу з арабської мови на українську при проведенні слідчих дій у кримінальному провадженні.

«Як сьогодні вже встановлено слідством, це викликало у нього певні питання, адже йому пропонувалася плата за ці послуги, а він надавав таку допомогу безкоштовно. Однак погодився. Вийшов із навчального закладу, сів у автомобіль Toyota Camry чорного кольору і зник у невідомому напрямку», – розповів прокурор області.

Найкращі криптовалютні біржі 2021 року для трейдерів-початківців

Adblock
detector