На Кубе начнут делать прививки против коронавируса детям

Польща запровадить податкові пільги для заробітчан

12.09.2021   11:10    572

Польський уряд готує масштабні податкові пільги для українських трудових мігрантів і підприємців.


Finance.ua, як портал, що дбає про ваші доходи, дізнався про умови урядової програми «Польський Лад» в Аналітичному центрі компанії з міжнародного працевлаштування «Gremi Personal».

Що змінюється:

  • заробітчани у перший рік після переїзду до Польщі будуть платити в два рази менше податків, ніж самі польські громадяни. Протягом наступних трьох років вони зможуть відняти 50% від податку, сплаченого за попередній рік;
  • Мінфін Польщі заявляє, що протягом чотирьох років держбюджет буде фінансувати цим людям внески в пенсійний фонд і страхування на випадок хвороби.
Это интересно:  Джонсон перетасовал правительство Великобритании. Что стало причиной

«Тобто іноземець, який перенесе свою податкову резиденцію в Польщу, буде платити менший податок на прибуток повних чотири роки. Податкова пільга також буде охоплювати мігрантів, які вперше приїдуть до Польщі. Вони також зможуть протягом чотирьох років платити податки на пільгових умовах», — пояснюють у «Gremi Personal».


Хто зможе скористатись програмою:

  • поляки, які живуть за кордоном і планують повернення на батьківщину, а також іноземці.
Это интересно:  В Китае произошло мощное землетрясение, есть погибшие. Фото и видео

«Це чергова, але не остання спроба привернути як працівників, так і підприємців з інших країн до інвестування і сплати податків у Польщі. За останні роки до Польщі приїхала рекордна кількість мігрантів, які вже зробили мільярди злотих внесків в ZUS (Управління соціального страхування Польщі). Велика частина з них — це українці», — пояснює суть проєкту «Польський Лад» власник компанії з міжнародного працевлаштування «Gremi Personal» Євген Кириченко.

Это интересно:  Путин и Асад: что они натворили в Сирии

Він також додає, що ця програма в якійсь мірі може поліпшити демографічну ситуацію, але не виправити несприятливі тенденції, пов’язані зі старінням суспільства. Щоб іноземці подолали негативні тенденції, до 2028 року їх у Польщі має бути понад 6 мільйонів. Таким чином, говорить Євген Кириченко, у найближчі роки уряд Польщі буде тільки збільшувати такі програми залучення трудових мігрантів з країн Східної Європи.

finance.ua

Adblock
detector