Поліція депортувала кримінального авторитета із санкційного списку РНБО - Новости Ю

Поліція депортувала кримінального авторитета із санкційного списку РНБО

11.11.2021   15:23    512

Источник: glavcom.ua


33-річному громадянину Азербайджанської Республіки на три роки заборонений в’їзд на територію України
фото: npu.gov.ua

Депортований чоловік входить до родинного оточення одного із «злодіїв в законі»

Поліція примусово повернула до країни походження – Азербайджану – 33-річного кримінального авторитета, який раніше потрапив під санкції Ради національної безпеки і оборони України. Про це повідомляє департамент стратегічних розслідувань Національної поліції України.


«33-річний громадянин Азербайджанської Республіки потрапив під санкції, запроваджені до суб’єктів підвищеного злочинного впливу рішенням Ради Національної безпеки та оборони України, у зв’язку з чим його було примусово повернуто до країни походження та на три роки заборонений в’їзд на територію країни. Чоловік входить до родинного оточення одного із «злодіїв в законі», – йдеться у повідомленні.

Уточнюється, що цей чоловік, маючи зв’язки у кримінальному середовищі, контролював діяльність етнічних злочинних груп, що «спеціалізувалися» на майнових злочинах, зокрема – вимаганнях.На початку листопада попри заборону кримінальний авторитет незаконно потрапив до України, і, як тільки про цей факт стало відомо співробітникам управління стратегічних розслідувань у місті Києві Нацполіції, вони встановили його місце знаходження та провели заходи для його примусового повернення.

10 листопада поліцейські разом з державною міграційною службою примусово повернули злочинця до Азербайджанської Республіки.

Зазначимо, «слуга» розповів, як карали за помилки в санкційному списку РНБО і кому «світить» кримінал.

До слова, Болгарія відмовила Україні у видачі головного «смотрящого» злодія у законі.

Також у вересні СБУ затримала російського кримінального авторитета.

Adblock
detector