Показаний незвичайний Lexus: без скла, крил і з пружинами замість пневмопідвіски (ВІДЕО) - Новости Ю

Показаний незвичайний Lexus: без скла, крил і з пружинами замість пневмопідвіски (ВІДЕО)

04.12.2021   18:41    719

Новий водневий концепт-кар Lexus ROV Concept покликаний продемонструвати публіці, що в майбутньому яскраві емоції від водіння варто чекати не тільки від електромобілів.

Источник: avtodream.org

Двомісне баггі представили на спеціальній конференції, присвяченій перспективним моделям японського автовиробника.


Довжина баггі становить 3120 міліметрів, ширина — 1725, висота — 1800 міліметрів. Зовні «повнопривідник» схожий з останніми концепт-карами Lexus. Новинка пофарбована в ексклюзивний темно-бронзовий колір.

На баггі встановлений 1,0-літровий двигун, що працює на стислому водні. Lexus не надав ніяких додаткових технічних подробиць про силову установку.

Але автовиробник запевняє, що Перспективний мотор зможе відповідати всім внутрішнім вимогам компанії до своїх продуктів по гучності, довговічності і надійності. Серед інших плюсів роботи ДВС на водні в Lexus називають кращу займистість в порівнянні з бензином.


Читайте також:На дорогах України з’явилася «непотрібна» розмітка

Віце-президент Lexus Паскаль Рух так прокоментував нову концепцію:»Lexus ROV Concept демонструє світу, що ми здатні створювати ненудні машини з відмінним звуком роботи ДВС і нульовими викидами, які забезпечує згоряння в моторі водню».
Adblock
detector