Гороскоп на 25 сентября 2021 по картам Таро: все знаки зодиака

Подружжя, яке викинуло порноколекцію свого 43-річного сина, тепер має виплатити йому понад $30 тисяч компенсації

29.08.2021   00:12    1279
Окружний суд у США постановив, що подружжя зі штату Мічиган має виплатити понад 30 тисяч доларів компенсації своєму 43-річному сину за знищення його колекції порнографії. Той наполягав, що батьки не мали права викидати його речі.

Про це повідомляє AP.


Суд ухвалив рішення про суму компенсації через 8 місяців після того, як Девід Веркінґ виграв судовий позов проти своїх батьків. Так, подружжя має виплатити сину 30 441 долар компенсації (майже 820 тисяч грн), а також покрити юридичні витрати.


Это интересно:  Пушистая рецидивистка: кошка, спасенная в метро, сбежала от волонтеров

До суду Девід подав ще у квітні 2019 року. У позові він зазначив, що батьки незаконно знищили його колекцію порнографії, яку він залишив, бо мусив виїхати з їхнього будинку «на вимогу правоохоронців». Чоловік прожив у будинку батьків 10 місяців після розлучення, перш ніж переїхати до Мансі, штат Індіана.

Это интересно:  В Бердянске женщина нашла на мусорке 100 тысяч гривен и вернула владельцу

У своїй заяві він перерахував утрачені речі: 1 605 дисків та касет із порнофільмами, а ще 50 секс-іграшок — усе, за оцінками Веркінґа, вартувало понад 25,5 тисячі доларів.

Батьки Девіда пояснили, що коли син попросив їх надіслати поштою його колекцію порно та секс-іграшок, вони почувалися некомфортно. Окрім того, вони були занепокоєні психічним та емоційним здоров’ям Девіда.

Подружжя вирішило викинути колекцію сина на смітник, а батько Девіда в електронному листі зазначав, що зробив йому «величезну послугу».

Это интересно:  Хвостатые блогеры. Самые популярные животные в соцсетях

Натомість чоловік наполягав, що батьки порушили його право на власність. Суд із цим погодився та постановив, що Девід Веркінґ може просити про компенсацію, що не більш як утричі перевищує вартість знищеного майна.

Adblock
detector