Після Великодня може розпочатись нова хвиля Covid-19 – Зеленський

26.04.2021   19:30    544


7days-ua.com

Велике скупчення людей у церквах під час релігійних свят може призвести до зростання захворюваності на COVID-19 в Україні.Про це 26 квітня заявив президент Володимир Зеленський під час поїздки у Чорнобильську зону відчуження, повідомляє Укрінформ.

“Ми бачимо великодні кадри, там, де дуже багато людей, де вже черги до церкви стоять. Мені здається, через коронавірус у нас може бути ще одна хвиля. Ось це є проблема”, – зазначив президент.

Это интересно:  Шмыгаль: В Украине эпидемия COVID-19 идет на спад

На його думку, у зв’язку з ним голови церков мали б звернутися до людей із закликом дотримуватись карантинних обмежень. Водночас Зеленський наголосив, що українська влада не втручається у релігійні питання, а мешканці країни мають право обирати церкви для відвідування на власний розсуд.

Також президент висловив сподівання, що на Великдень на окупованих територіях зберігатиметься спокій.

Это интересно:  Помешает ли сезонная и бытовая аллергия COVID-вакцинации - разъяснение Минздрава

Раніше міністр охорони здоров’я Максим Степанов заявив, що в Україні не планується вводити додаткові обмеження на Великдень. Водночас він закликав українців дотримуватися правил безпеки.

  • Станом на ранок 26 квітня в Україні зареєстрували 5 062 нових випадки COVID-19.
  • Степанов також заявив, що Україна вже пройшла пік захворюваності на COVID-19, а ситуація в більшості областей стабілізувалася.
Это интересно:  В ОАЭ начали распространение вакцины от COVID-19 собственного производства


Adblock
detector