Після десяти років пошуків кіт знайшов своїх господарів - Новости Ю

Після десяти років пошуків кіт знайшов своїх господарів

19.09.2021   21:36    663

Кіт Форбс, що живе в шотландському місті Абердін, пропав у 2011 році. «Він був таким унікальним і доброзичливим, ми його обожнювали», — розповіла Люсі Хендерсон, власниця вусатого після возз’єднання.


Вона зізналася, що кілька місяців шукала Форбса, просила сусідів перевіряти гаражі та сараї, розклеювала оголощення. Та все марно. Через вісім-дев’ять місяців Люсі та її чоловік Ніл змирилися з втратою домашнього улюбленця, сподіваючись, що він хоча б живий. Пізніше подружжя переїхало в інше місто.

фото: Scottish SPCA

Невідомо, як і де весь цей час жив Форбс, але в серпні поточного року абердинська організація з порятунку домашніх тварин отримала повідомлення про те, що на одній з вулиць міста був помічений кіт з мікрочіпом. Цікаво, що вусатий блукав всього в двох милях від того місця, де раніше жили Хендерсони. Коли тварину було спіймано, її чип сканували. Це допомогло знайти власників кота.


Это интересно:  «Слуга» Дмитрук приїхав у Раду на «копійці»

Ніл і Люсі не могли повірити, що через стільки років вони знову можуть обійняти свого удюбленця. Тепер Форбс повернувся до Хендерсонів і знайомиться з іншими мешканцями будинку подружжя — двома собаками і двома котами.

фото: Scottish SPCA

meta.ua

Adblock
detector