«Пишу їм, що сподобалося»: Зеленський розповів, чи часто дивиться «Вечірній квартал» - Новости Ю

«Пишу їм, що сподобалося»: Зеленський розповів, чи часто дивиться «Вечірній квартал»

11.10.2021   00:20    486

Президент Володимир Зеленський зізнався, що не дивлячись на свою високу посаду і поставлені задачі, все одно знаходить час стежити за творчістю Студії «Квартал 95». Про це голова держави розповів в програмі «Світське життя».


Источник: showbiz.fakty.ua

«З самого початку вони мене запитували, що я думаю, а я їм щось відповідав. На жаль, не кожен раз можу дозволити собі подивитися «Квартал», немає часу, скажу чесно. Але коли я щось дивлюся, я завжди їм пишу, що сподобалося, а що ні «, — поділився президент.


Это интересно:  Евгения Власова прокомментировала свой вылет с "Танцев со звездами"

Розповів Зеленський і про те, що дочка Олександра не піде його шляхом і майбутнє своє не пов’язує зі сценою. Олександра Зеленська збирається вступати до українського вишу на спеціальність «Міжнародні відносини».

«Буде поступати в Україні. У нас є така домовленість. Думаю, на міжнародні відносини. Вона хоче займатися міжнародною економікою», — розповів Зеленський.

Нагадаємо, актриса студії «Квартал 95» Олена Кравець розповідала, що через півроку на президентській посаді Зеленський все ще продовжував вичитувати жарти «Кварталу», а також писати в групах «кварталівців» в соцмережах. А в 2020 році Зеленський задекларував мільйонні роялті від «Кварталу 95».

Это интересно:  Ахтем Сеитаблаев рассказал рассекретил, что подарил дочери на свадьбу

Фото president.gov.ua


Adblock
detector