Піонтковський попередив Україну про нові плани Кремля через вибори Держдуми РФ на окупованому Донбасі (Відео) - Новости Ю

Піонтковський попередив Україну про нові плани Кремля через вибори Держдуми РФ на окупованому Донбасі (Відео)

21.09.2021   08:35    4044


7days-ua.com

Андрій Піонтковський. Фото з відкритих джерел

Росія піде на ескалацію конфлікту на Донбасі, щоб схилити Україну до підписання вигідних РФ Мінських угод-3. Як привід для загострення ситуації на Донбасі і тиску на Україну Москва буде використовувати результати “виборів” до Держдуми РФ, що їх Кремль незаконно провів на окупованому Донбасі 17-19 вересня.Это интересно:  В Мексике нашли полтысячи невидимых комплексов древних майя (видео)

Про такі плани путінських радників попередив в ефірі телеканалу “Україна-24” опозиційний російський політолог Андрій Піонтковський.

«По-моєму, плани зараз такі: військова ескалація на Донбасі, яка змусить Україну до третіх Мінських угод», — сказав Піонтковський.

Політолог зазначив: як привід для загострення ситуації на Донбасі і тиску на Україну Москва буде використовувати результати так званих «виборів» до Держдуми РФ, що їх Кремль провів на окупованому Донбасі 17-19 вересня.

«Цілком можливо, що наступного дня після виборів вони підіб’ють підсумки й скажуть, що 600 тисяч російських громадян одностайно проголосували на Донбасі за «Єдину Росію», і вони це вважають волевиявленням «вільного народу», який бажає приєднатися до Росії… Тому я вважаю неминучою якусь військово-політичну провокацію на Донбасі найближчим часом», — заявив Андрій Піонтковський.

Читайте також: 1 голосував замість 24-х: як на окупованому Донбасі виконували рознарядку Кремля щодо виборів у Держдуму Росії (Відео)

Більше – у прямій мові Андрія Піонтковського у відео телеканалу «Україна-24«.

Это интересно:  Оспіване Лесею Українкою в "Лісовій пісні" озеро може зникнути назавжди. ВІДЕО


Adblock
detector