Гороскоп по картам Таро на неделю с 20 по 26 сентября 2021: все знаки зодиака

Перші ознаки діабету, на які рідко звертають увагу

28.07.2021   23:40    574

Цукровий діабет – це хронічне захворювання, викликане порушенням обмінних процесів через дефіцит синтезу інсуліну і підвищення рівня цукру в крові. Небезпека захворювання полягає в тому, що спочатку воно ніяк себе не проявляє. Фахівці розповіли про перші ознаки діабету, на які зазвичай мало хто звертає увагу.


Втрата гостроти зору

Першим симптомом, на який варто звернути увагу, – втрата гостроти зору. Якщо таке відбувається регулярно, слід звернутися до лікаря, так як згодом ситуація може тільки погіршитися.

Это интересно:  Кому вживати авокадо вкрай необхідно

Зміна кольору шкіри

Ще один симптом-потемніння шкіри і шкірних складок. Зазвичай це відбувається через те, що в шкірі людини з високим рівнем цукру виробляється опірність інсуліну.

Сухість у роті

Ознакою діабету може бути і періодично виникає відчуття сухості в роті. Крім того, постійна сухість у роті може прискорити розвиток діабету через підвищення рівня глюкози в крові, пише My Health Reads.

Это интересно:  Експерти розповіли, який продукт зменшує ризик смерті на 39%

Відчуття голоду

У людей з діабетом виникає загострене відчуття голоду через глікемії – це стан, при якому рівень цукру в крові довгий час тримається на високому рівні. Через це глюкоза не надходить в клітини організму, а вони не отримують необхідну енергію, посилаючи в мозок сигнал голоду.


Это интересно:  Фахівці назвали шість ознак дефіциту фолієвої кислоти

До інших ранніх ознак діабету фахівці також відносять:

  • сверблячка на руках і ногах;
  • нудота;
  • оніміння в ступнях і ногах;
  • довге загоєння ран;
  • постійну втому;
  • солодкуватий запах з рота;
  • раптову і різку втрату ваги.

lhealth.info

Adblock
detector