Перша жіноча команда рейнджерів-масаї протистоїть браконьєрам в Африці (ФОТО) - Новости Ю

Перша жіноча команда рейнджерів-масаї протистоїть браконьєрам в Африці (ФОТО)

16.09.2021   13:27    1028

У національному парку Амбоселі, який знаходиться в Кенії, працює жіноча команда рейнджерів. Жінки з племені масаї захищають тварин парку від браконьєрів, при цьому щодня ризикуючи своїми життями.


Така команда унікальна, оскільки є однією з перших жіночих команд рейнджерів, які працюють в національних парках над збереженням живої природи. У жінок, що належать до народу масаї, є багато унікальних знань і цінного досвіду, завдяки чому вони можуть успішно займатися цією важливою справою.


Это интересно:  Внук Григория Чапкиса отмечает день рождения, как он выглядит (Фото)

До команди під назвою «Lioness» входить вісім жінок, і кожна з них стала першою у своїй сім’ї, яка отримала офіційну роботу.

 

Фото: Paolo Torchio/IFAW

 

Робота рейнджерів непроста і небезпечна. Вони стримують браконьєрів, які полюють на рідкісних африканських тварин заради наживи. Через браконьєрство страждає біологічне різноманіття (наприклад, значно знижується чисельність носорогів, слонів і жирафів).

Рейнджери також контролюють знищення слонових бивнів, що були вилучені у людей, які займаються незаконним промислом і торгівлею. Робиться це для того, щоб запобігти потраплянню браконьєрських трофеїв на чорний ринок.

 

Это интересно:  Красота Карпат: в сети показали потрясающее фото со склонов Говерлы (ФОТО)
Фото: Paolo Torchio/IFAW

 

Перебуваючи на службі, жінки-рейнджери багато днів займаються патрулюванням, і їм рідко випадає можливість поспілкуватися із близькими. Як правило, їхній робочий день починається о 5 годині ранку. Вони роблять ранкову пробіжку і снідають, після чого вирушають на патрулювання території, яке займає близько 4 годин.

Сьогодні рейнджери з парку залишаються на роботі на невизначений термін, намагаючись захистити савану від свавілля браконьєрів. Вони продовжують працювати в умовах пандемії, яка зробила їхні будні ще більш суворими.

Это интересно:  Уничтоженную картину Бэнкси продали на аукционе за рекордные $25 миллионов (фото)

Саме завдяки рейнджерам, у числі яких тепер є і жінки масаї, вдається зберігати життя багатьом диким тваринам, які перебувають під загрозою зникнення. Однак внаслідок таких карантинних заходів, як закриття кордонів, у Африці відбувається скорочення туризму. Багато рейнджерів через це втратили роботу, а таким командам, як «Lioness», доводиться працювати в посиленому режимі.

epochtimes.com.ua


Adblock
detector