Передчасне посивіння може бути однією із ознак захворювання щитовидної залози - Новости Ю

Передчасне посивіння може бути однією із ознак захворювання щитовидної залози

20.10.2021   18:20    790

Нездоровий стан щитовидної залози може впливати на стан волосся: воно виснажує запас стовбурових клітин волосяних фолікул, в результаті чого локони втрачають колір, про це повідомляється в блозі Harvard Health.


Гарвардські експерти нагадують, що лікарям добре відомо про зв’язок дисфункції щитовидної залози з аномаліями волосся. За їх словами, порушення щитовидки “практично відразу відображаються на волосяних фолікулах і шкірі голови”.


“Гіпотиреоз викликає сухість, ламкість і тьмяність волосяних фолікулів через зв’язок цього стану з телогенним отруєнням. Гіпертиреоз робить волосся тонким, ламким і жирним”.

У свою чергу, рання сивина ідентифікується вченими як наслідок можливого гіпотиреозу або гіпертиреозу. І недостатній, і надмірний рівень гормонів щитовидної залози призводить до зміни структури і функції волосся і шкіри (включаючи шкіру голови).

«Є дані, які вказують на те, що передчасне посивіння у пацієнтів із захворюваннями щитовидної залози може бути звернено назад після гормональної терапії, що регулює температуру тіла, метаболізм і частоту серцевих скорочень».

ukrhealth
Adblock
detector