Гороскоп на 25 сентября 2021 по картам Таро: все знаки зодиака

Перебуває на реабілітації за кордоном: Поярков розповів про стан Кравчука

06.09.2021   15:15    238

Перший президент України Леонід Кравчук недавно поїхав до Німеччини на реабілітацію після складної операції на серці, яку йому провів ще в кінці червня відомий кардіохірург Борис Тодуров.


Источник: uainfo.org

Про це повідомив блогер і телеведучий Сергій Поярков у коментарі Obozrevatel, інформує UAINFO.org.


Він недавно теж був прооперований у Київському центрі серця.

«Кравчук ось недавно лежав недалеко від моєї палати – поїхав до Німеччини на реабілітацію», – розповів, зокрема, Поярков.

Він закликав українців піклуватися про власне здоров’я і проходити медобстеження. Зокрема, дав таку пораду чоловікам за 40 років.

«У Тодурова й хірургів його центру – золоті руки. Президенти, міністри, депутати і навіть навіжені українські художники – усі слухають його команди. Як людина, яка пройшла цей процес, знаю, що кажу: ваше здоров’я – у ваших руках», – підкреслив художник, зазначивши, що сам уже почувається краще.

Это интересно:  Из-за таяния льда в Арктике уровень Мирового океана растет с рекордной скоростью. ВИДЕО

За наявною інформацією, 87-річний Леонід Макарович після складної операції на серці провів понад місяць в реанімації на апараті штучної вентиляції легенів. Лікарі оцінювали його стан як складний.

Нагадаємо, що операцію на серці Леоніду Кравчуку провели 29 червня. Після стало відомо, що вона нібито пройшла за планом, без будь-яких побічних проблем, а перший президент незалежної України відновлюється після операції в лікарняній палаті й почувається добре.

Читайте також: Кравчук послав «до чортової матері» політиків, які не хочуть жити в незалежній Україні

Это интересно:  Пастор возвращает к жизни Ford Mustang 1966 года (ВИДЕО)

Зазначимо, що з моменту операції Леонід Макарович не з’являвся на людях.


Adblock
detector