Ознаки присутності клопів в домі - Новости Ю

Ознаки присутності клопів в домі

05.10.2021   20:00    606

Укуси — озновна ознака того, що у вашому ліжку є клопи. Але існують й інші ознаки.

 


За даними Клініки Майо, постільні клопи є комахами-паразитами, які харчуються кров’ю людей і домашніх тварин, ховаючись вдень в тріщинах і щілинах матраців, в головах і каркасах ліжок, предметах поруч. Поява постільних клопів не є ознакою нечистоти, вони можуть проникнути в будь-яке житло.


Это интересно:  Названий найкорисніший чай для краси і здоров'я жінок

Фахівці відзначають, що укуси клопів — червоні плями з темною ділянкою посередині, сильно сверблять і виникають на шкірі групами. Це одна з контрольних ознак зараження житла комахами.

Крім того, ознакою їхньої присутності в ліжку є поява темних мініатюрних цяток уздовж швів матраців. Ці цятки є екскрементами шкідників.

Також при наявності постільних клопів в ліжку можна виявити блідо-жовті порожні екзоскелети , оскільки клопи линяють п’ять разів, перш ніж повністю дозріють.

Это интересно:  Фахівці назвали продукт, який захищає від деменції

Оглядаючи всі ділянки ліжка, звертайте увагу на іржаві або червонуваті плями. Ці плями крові можуть залишатися після випадково розчавлених тілом клопів.

При виявленні слідів варто звертатися до кваліфікованих фахівців для боротьби зі шкідниками. Самостійно впоратися з ними вкрай важко.Adblock
detector