Ознака на нігтях сигналізує про розвиток діабету - Новости Ю

Ознака на нігтях сигналізує про розвиток діабету

04.10.2021   16:00    1020

Діабет є досить поширеним ендокринним захворюванням. З кожним роком число хворих збільшується. При цьому захворюванні уражаються кровоносні судини, нервові волокна, очі і шкіра. Більш того, про діабет можуть розповісти і нігті. Іноді подібні прояви є першими ознаками того, що у людини розвивається хвороба.


При цукровому діабеті у 40% пацієнтів зустрічається зміна нігтьових пластин. Вони фарбуються в жовтий колір. Причиною зміни кольору нігтів на жовтий може бути неензимне глікування. Воно призводить також до фарбування шкіри діабетиків в жовтий колір, повідомляється на порталі “Дерматологія”.


Это интересно:  Фахівці розповіли про основний протизапальний напій

Крім того, люди з таким захворюванням часто страждають грибковими інфекціями, відзначає Американська діабетична Асоціація. Грибком можуть бути вражені і нігті. Це також призводить до пожовтіння нігтьових пластин.

Чи можуть симптоми з’явитися раптово?

У людей з діабетом першого типу початок симптомів може бути дуже раптовим. В цей же час при діабеті другого типу ознаки захворювання, як правило, з’являються більш поступово, а іноді і зовсім не проявляються, повідомляє асоціація.

Это интересно:  Чому свіжий та гарячий хліб краще не вживати

Симптоми діабету

Загальними симптомами для обох типів діабету є: часте сечовипускання, відчуття сильної спраги, відчуття голоду, навіть якщо прийоми їжі часті і рясні, крайня втома, нечітке зір, повільно загоюються порізи і синці. Для першого типу характерно зниження ваги. Для другого-поколювання, біль або оніміння в руках.

ukrhealthAdblock
detector