Ознака на нігтях, що сигналізує про розвиток діабету - Новости Ю

Ознака на нігтях, що сигналізує про розвиток діабету

27.09.2021   19:40    1485

Діабет є досить поширеним ендокринним захворюванням. З кожним роком число хворих збільшується. При цьому захворюванні уражаються кровоносні судини, нервові волокна, очі і шкіра. Більш того, про діабет можуть розповісти і нігті. Іноді подібні прояви є першими ознаками того, що у людини розвивається хвороба


При цукровому діабеті у 40% пацієнтів зустрічається зміна нігтьових пластин. Вони фарбуються в жовтий колір. Причиною зміни кольору нігтів на жовтий може бути неензимне глікування. Воно призводить також до фарбування шкіри діабетиків в жовтий колір.


Это интересно:  Названі ознаки того, що у вашому раціоні мало клітковини

Крім того, люди з таким захворюванням часто страждають грибковими інфекціями, зазначає Американська діабетична асоціація. Грибком можуть бути вражені і нігті. Це також призводить до пожовтіння нігтьових пластин.

Чи можуть симптоми з’явитися раптово?

У людей з діабетом першого типу початок симптомів може бути дуже несподіваним. В цей же час при діабеті другого типу ознаки захворювання, як правило, з’являються більш поступово, а іноді і зовсім не проявляються.

Это интересно:  Кілька простих порад як позбутися від мігрені

Симптоми діабету

Спільними симптомами для обох типів діабету є: часте сечовипускання, почуття сильної спраги, відчуття голоду, навіть якщо прийоми їжі часті і рясні, втома, нечіткий зір, порізи і синці, які повільно загоюются. Для першого типу характерне зниження ваги. Для другого — поколювання, біль або оніміння в руках.

zdorovia.com.uaAdblock
detector