Отруєння газом з реанімацією: попередню причину НП в Івано-Франківську з’ясували (Відео)

18.06.2021   23:35    291


7days-ua.com

Фахівці в ніч на 17 червня з’ясовують причину НП. Фото – ГУ ДСНСУ в Івано-Франківській області

8 студентів, із яких 3 – у реанімацію, в ніч на 17 червня потрапили в лікарню Івано-Франківська через отруєння одорантом. Газ витікав із автоцистерни, що проїздила повз студентський гуртожиток.Як повідомляють Факти ICTV, до такого попереднього висновку дійшли рятувальники, газовики і влада міста.

Студенти гуртожитку кажуть, що сильний запах газу відчули ті, в кого в кімнатах були відчинені вікна. Восьмеро студентів, яких знайшли без свідомості, були в кімнатах саме з відчиненими вікнами. На кухні та в приміщеннях гуртожитку з зачиненими вікнами запаху не було.

Это интересно:  У Кабміні невідомий чоловік погрожує підірвати гранату (відео 18+)

«За інформацією диспетчера АТ «Івано-Франківськгаз» встановлено, що аварійною бригадою проведено обстеження найближчих ГРП, витоку природного газу не виявлено… Осередку розповсюдження невідомої речовини не виявлено», — повідомляло про результати обстеження місця НП в ніч на 17 червня ГУ ДСНСУ в Івано-Франківській області.

Фахівці кажуть, що отруєння міг спричинити одорант — речовина, яку для запаху додають в природний газ. На камерах відеоспостереження міські служби побачили машину з відповідним маркуванням, що проїздила мікрорайоном у вечір отруєння студентів. Зараз влада і правоохоронці Івано-Франківська шукають цю машину. Фахівці припускають, що отруєння могло спричинити негерметичне обладнання автоцистерни з одорантом.

Это интересно:  У Чехії зіткнулися пасажирські потяги - двоє загиблих, десятки поранених

Госпіталізовані ж із отруєнням студенти швидко ідуть на поправку. Як кажуть медики, вже до кінця цього тижня можуть виписати навіть тих трьох, які відразу були госпіталізовані в реанімацію.

Більше подробиць — у сюжеті Фактів ICTV.

Adblock
detector