Остання китайська компанія вилетіла з топ-10 найдорожчих у світі - Новости Ю

Остання китайська компанія вилетіла з топ-10 найдорожчих у світі

18.09.2021   17:00    300

перше з 2017 року в топ-10 найдорожчих компаній світу немає жодної китайської.

Китайський технологічний холдинг Tencent останнім з китайських компаній втратив своє місце серед 10 найбільших компаній світу за ринковою вартістю, повідомляє Bloomberg.


Акції компанії, яка відома своїми іграми та соціальними мережами, у четвер подешевшали в Гонконзі на 0,5%. В результаті капіталізація китайської компанії знизилася до $556 млрд і Tencent поступився десяту сходинку в топі американському виробникові мікросхем Nvidia.

Як зазначає агентство, це вперше з 2017 року китайська компанія не входить в десятку найбільших. Раніше з топ-10 випала компанія Alibaba Group Holding.


Это интересно:  Настоящее осеннее тепло: прогноз погоды в Одессе на 20 октября (карта)

Акції китайських компаній продовжують дешевшати, оскільки технологічні гіганти з жорстким тиском Пекіна і посиленням регулювання в ряді сфер – від питань боротьби з монополіями до безпеки даних обмеження доступу до відеоігор для неповнолітніх користувачів.

Відзначається, що Tencent втратила близько $388 млрд ринкової вартості з рекордного показника, зафіксованого в січні цього року.

Нагадаємо, що за останній рік Китай посилив тиск на компанії технологічного, фінансового і освітнього сектора. Першою ластівкою став конфлікт Пекіна з засновником Alibaba Джеком Ма і зрив IPO його компанії Ant Group. Через конфлікт Джек Ма практично перестав з’являтися на публіці і був змушений залишити посаду керівника власної бізнес-школи.
Adblock
detector