Особливості мікропозик

24.06.2021   23:46    704

Мікропозики давно стали звичним фінансовим продуктом для мільйонів росіян. Однак одні беруть їх, щоб вчасно піти до лікаря або полагодити машину, а інші для покупки нового айфона. І сьогодні більшість клієнтів намагаються отримувати мікропозика онлайн тільки в разі необхідності і повертати їх в строк.

Особливості мікропозик

Мікропозики — це спрощена форма кредитів, які оформляють за 10 хвилин, а взяти їх можна, навіть не виходячи з дому. Вони дозволяють отримати на короткий термін невелику суму, коли гроші потрібні тут і зараз. Як правило, це від 5 до 30 тисяч рублів приблизно на місяць. Термін вибирають виходячи з того, коли точно вийде повернути, тому такий фінансовий продукт називають позиками до зарплати.
Мікропозик потрібен скоріше для задоволення термінових потреб в непередбачених ситуаціях. Затримка зарплати або НП на зразок зламаного зуба – ось найбільш часті причини звернення в МФО. Коли немає часу на підготовку документів і на очікування схвалення від банку, рішення взяти короткострокову позику виглядає цілком виправданим.


Это интересно:  Выбираем ноутбук правильно

Щоб отримати позику, необхідно виконати простий алгоритм певних дій, який не помітить у вас багато часу:

 1. подати онлайн-заявку на міні позику;
 2. отримати рішення;
 3. отримати схвалену вам суму.

Переваги мікропозик

На сьогоднішній день величезна кількість людей, здававшись у скрутному фінансовому становищі, віддають свою перевагу зверненню в мікрофінансову організацію. Такому вибору сприяють наступні переваги:

 1. Швидке прийняття рішення по заявці;
 2. Отримання коштів відразу після схвалення;
 3. Можливість оформити позику звідки завгодно;
 4. Прозорі і зрозумілі умови;
 5. Отримати позику можна навіть з неідеальною кредитною історією;
 6. Можливість виправити погану кредитну історію;
 7. Не потрібен пакет документів;
 8. Проста анкета для заповнення;
 9. Не потрібно поручительства і застави;
 10. Немає додаткових комісій;
 11. Проста схема погашення.
Это интересно:  Выбираем ноутбук правильно

Мікрофінансова організація пропонує унікальні продукти для мікрофінансового ринку РФ. Вона допомагає вирішувати людям їх фінансові проблеми без необхідності збору великої кількості документів і тривалого часу розгляду заявки. Отримати позику можна швидко і вигідно. Це оптимальне рішення в непростій життєвій ситуації, коли вам потрібні гроші терміново для придбання чого-небудь, проведення ремонту, відпочинку, свята або потрібна позика грошей до зарплати.

Adblock
detector