«Опілля» посприяло у придбанні обладнання для дітей з обмеженою опорно-руховою активністю (Відео)

30.12.2020   14:43    987days-ua.com

Корпорація «Опілля» спільно з медіа корпорацією «РІА» та іншими учасниками конкурсу «Народний бренд» долучилася до закупівлі реабілітаційного обладнання для дітей після серйозних травм і для дітей з обмеженими можливостями.

Спеціальне устаткування сприятиме покращенню здоров’я малюків із проблемами опорно-рухового апарату, ураженнями центральної нервової системи, допомагатиме в одужанні малюків, які перенесли травми чи нейроінфекції.

Это интересно:  Украинец создал уникальный снегоход, который "разрезает" сугробы и не боится преград (видео)

Задум щодо придбання обладнання в організатора конкурсу виник через пандемію та загальнонаціональний карантин, повідомляють у корпорації «Опілля». Адже півтора десятка років представників кращих фірм та підприємств Тернопільщини нагороджували під час святкової церемонії. У 2020-му адміністрація «Народного бренду» від урочистостей вирішила відійти, натомість постановила скерували ці кошти на благодійність. До реалізації доброго задуму долучилися учасники конкурсу. Серед партнерів — і пивоварня «Опілля».

Это интересно:  На Житомирщині автівка злетіла з мосту (фото)

«Хочу подякувати медіа корпорації «РІА», зокрема керівнику філії корпорації панові Юрію Штопку за його ініціативу. Ми спільно долучилися до дуже хорошої, благої події. Сьогодні дітки Тернополя отримають нову можливість для реабілітації. Нам, корпорації «Опілля» приємно, що з партнерами доєдналися до цієї справи і разом покращуємо життя нашого соціуму», — заявив керівник відділу маркетингу корпорації «Опілля» Володимир Гомівка.

Это интересно:  Обвал у центрі Києва: подробиці з місця НП на майдані Незалежності (Відео)

Придбану кабіну з різноманітними тренажерами передали у міську дитячу поліклініку, де невдовзі запрацює центр реабілітації для дітей з інвалідністю. Його відвідуватимуть не лише тернополяни, а й мешканці усіх куточків області.
Adblock
detector