Оля Цибульская выпустила клип с архивными кадрами

23.05.2021   12:10    382

Украинская певица Оля Цибульская представила клип на песню “Я не плачу”, где впервые показала архивные кадры, которые скрывала всю карьеру, а также сделала несколько признаний о своем пути в шоу-бизнесе.

Новая песня Оли Цибульской “Я не плачу” — это диалог сегодняшней, свободной и уверенной Оли с 20-летней версией себя, которая остерегается большого и страшного мира, но отчаянно верит в свою мечту.
Видеоклип на песню “Я не плачу” наполовину состоит из уникальных архивных кадров начала карьеры Цибульской. Некоторые из них вошли в историю украинского шоу-бизнеса — победа на “Фабрике Звезд”, первые концертные туры и хиты. А вот остальные, слишком эмоциональные и личные, поклонники увидят впервые.В преддверии своего 15-летия на сцене Оля покажет, через что действительно прошла та юная провинциальная девочка, чтобы стать любимицей целой страны.

Это интересно:  Анита Луценко впервые показала своего возлюбленного

Режиссером клипа стала Роксолана Кравчук, которая уже снимала для Оли работы на песни “Море” и “Киця”.

 5 откровенных признаний Оли Цибульской про клип “Я не плачу”

  • Я плакала, коли вперше дивилась ті архівні відео. Ми відцифровували їх зі старих касет кілька годин. Зрозуміла, що бігла довго вперед не озираючись. Здавалось, що зроблено “недостатньо”. А в архівах побачила себе дитиною і згадала, скільки пудів солі їла ложкою, переконуючи себе що то трюфеля (сміється).
  •  В кліпі я зняла композитора, який написав музику до пісні “Я не плачу”-  Сашу Лєонова. Це наша перша спільна робота, хоча разом ми об’їздили всю Україну — Саша гітарист в моїй команді. Саунд-продюсер пісні — Антон Крайнов. Він створив найгучніші хіти для багатьох українських артистів — NK, Dorofeeva, «Время и Стекло». Прийшла пора показувати не тільки артистів, але і людей, які створюють український шоу-бізнес.
  •  Тема особистого життя мене дістала. Я не пущу нікого в свій дім, як би мене не провокували. В кліпі є момент, де я розбиваю фото. На ньому — розмитий чоловічий силует. Успіх жінки не вимірюється кількістю ввпливових чоловіків поруч. Якщо ти справді чогось варта,ти ніколи не загубиш себе.
  •  В кліпі є кадри з різних етапів моєї кар’єри: від виступів в місцевому Палаці культури до сьогодні. Фабрика Зірок, яку я виграла, — важлива сходинка в історії, і я спеціально додала в відео момент з її продовження — “Фабрики Суперфінал”, який колись мене сильно поранив. На важливому ефірі, де все журі виставило мені найвищі бали, Наталя Могилевська, ніяк не аргументуючи, вліпила 5. Тоді я пішла з проекту. А сьогодні в нас реліз в один день. І, Наташа, я більше не ображаюсь!» (сміється)
  • Вперше пісня “Я не плачу” прозвучала на премії YUNA, де я звернулася до артистів і слухачів зі спічем:  “Всім, хто номінований, як я, сьогодні. Всім, хто лягає спати і не знає, чи прокинеться український шоу-біз. Всім, хто співає, щоб жити і живе, щоби співати. Якби вам в школі сказали, що в 2021 в топ-трендах української музики не буде української музики — ви б все одно мріяли бути артистом? Я — так, бо я вірю в нас”.  Хочу, щоби всі зрозуміли, що історію української музики творять не тільки артисти. Її творимо всі ми.

glamurchik.tochka.netAdblock
detector