Окуліст розповів про незвичайні ознаки хвороб, що передаються статевим шляхом - Новости Ю

Окуліст розповів про незвичайні ознаки хвороб, що передаються статевим шляхом

08.12.2021   22:40    754

Рівень захворювань, що передаються статевим шляхом (ЗПСШ), збільшуються з 2010 року.

Існують симптоми, які люди не усвідомлюють, пов’язані з ЗПСШ. Хвороби можуть бути надзвичайно серйозними і мати несподівані побічні ефекти, включаючи проблеми з очима та зором. Лікар-окуліст Рошні Патель розповів про незвичайні перші ознаки хвороби, виявлені у ваших очах.


Сифіліс — це ЗПСШ, при якому на тілі можуть з’являтися висипи та виразки. Уражаючи все тіло після зараження, вірус може викликати ушкодження, які часто не вдається знешкодити лікуванням, якщо ви його зловите надто пізно. Коли сифіліс вражає очі, може викликати сильне почервоніння і запалення, захворювання зорового нерва і навіть призвести до сліпоти.


Рекомендоване лікування – внутрішньовенне введення антибіотиків.

Практика безпечного сексу є надзвичайно важливою і може захистити людей від захворювань, що передаються статевим шляхом. Деякі ЗПСШ можуть протікати безсимптомно, що, якщо їх не лікувати.

Герпес може спричинити захворювання очей. Вірус герпесу перебуває у сплячому стані, і тому очні інфекції, пов’язані з герпесом, можуть з часом рецидивувати.

Chlamydia trachomatis, ще одне поширене захворювання (хламідіоз), що передається статевим шляхом, може викликати трахому — бактеріальну інфекцію, що вражає очі.

Adblock
detector