Офтальмологи дали кілька рекомендацій щодо збереження зору - Новости Ю

Офтальмологи дали кілька рекомендацій щодо збереження зору

20.09.2021   13:40    209

Піклуватися про свій зір так само важливо, як і чистити зуби вранці. Однак ми настільки часто забуваємо про профілактику хвороб. Ось кілька рекомендацій офтальмологів щодо того, як зберегти зір, інформує Ukr.Media.


Не виходьте без сонцезахисних окулярів

І не лише влітку! Взимку УФ-промені теж досягають нашої планети, а також відбиваються від льоду і снігу. Ультрафіолет може призвести до меланоми або карциноми на повіках, а також підвищує ризик розвитку катаракти.


Это интересно:  Продукти, які категорично не підходять в якості сніданку

Не тріть очі

Можливо, ви робите це прямо зараз! Звичайно, дістати вію можна, але без приводу терти очі не варто. Це підвищує ризик появи кератоконуса, коли рогівка стоншується і зір стає гіршим.

Рідше користуйтеся краплями

Краплі від почервоніння очей можуть викликати звикання. Якщо судини часто лопаються, зверніться до лікаря.

Не приймайте душ у лінзах

Это интересно:  Терапевт перерахувала людей, які більше за інших схильні до ризику захворіти на ГРВІ

Прозвучить як дитяча страшилка, але це правда: у душі можна підчепити неприємний мікроорганізм — акантамебу, яка потрапляє з лінзи у око і часом призводить до кератиту і втрати зору. Після виходу з душу або басейну, якщо ви не зняли лінзи заздалегідь, їх потрібно ретельно продезінфікувати. І не наливайте у контейнер звичайну воду!

Это интересно:  Синдром "розбитого серця" в 10 разів частіше діагностується у жінок, ніж у чоловіків

Не спіть у лінзах

За умови тривалого контакту лінзи з оком (якщо вона не призначена для постійного носіння) всередину потрапляють мікроби. Крім того, очі не отримують достатньо кисню.

Не носіть лінзи довше за зазначений термін

Місяць означає місяць. Одноразові — означає у смітник ввечері. Інакше вони з допоміжного засобу перетворюються на розсадник бактерій, що може призвести до зниження гостроти зору.

aspekty.netAdblock
detector