Офтальмолог порадила продукти для здоров’я очей - Новости Ю

Офтальмолог порадила продукти для здоров’я очей

21.11.2021   09:20    771

Лікар-офтальмолог, кандидат медичних наук Ольга Васильєва розповіла, що для поліпшення зору потрібно діяти комплексно. Зокрема, вона закликала вести здоровий спосіб життя, щорічно проходити профілактичний огляд і налагодити харчування. Що стосується останнього, то, за словами лікаря, існують продукти, здатні зміцнити здоров’я очей.


“З їжі потрібна морква та інші продукти, в яких міститься бета-каротин – він якраз входить до складу пігменту сітківки ока. Також потрібні продукти, що містять вітамін С: болгарський перець, селера, капуста. Це дозволяє підтримувати стан судин, яких багато на сітківці”, – пояснила Васильєва.

При цьому вона підкреслила, що поліпшити зір тільки за допомогою продуктів не вийде. Ключем до вирішення проблеми є правильно підібрана терапія, препарати, які містять необхідні елементи в достатній кількості, і харчування, повідомляє “Москва 24”.


Крім того, офтальмолог порадила щорічно проходити профілактичний огляд у лікаря, навіть якщо здається, що в цьому немає необхідності. Доктор пояснила, що на самому початку розвитку проблеми людина її не відчуває. Зір починає падати, коли страждають вже активні ділянки сітківки.

За словами Васильєвої, на огляді лікар може виявити глаукому, підвищений внутрішньоочний тиск, катаракту і дистрофію сітківки. “Чим раніше знайшли, тим більша ймовірність зупинити втрату зорових функцій”, – додала вона.

lhealth.info
Adblock
detector