Офіційно: 23 січня в Україні оголошено днем жалоби через трагедію у Харкові

23.01.2021   12:09    173


Президент України Володимир Зеленський підписав Указ № 23/2021 «Про оголошення в Україні дня жалоби». Про це повідомляє пресслужба Офісу Президента.

Источник: nnovosti.info

«У зв’язку з трагедією, що сталася 21 січня 2021 року внаслідок пожежі в будинку для літніх людей у місті Харкові та призвела до людських жертв, а також з метою вшанування пам’яті загиблих 23 січня в Україні оголошено днем жалоби», — йдеться у повідомленні.

Відповідно до указу, в цей день на всій території України буде приспущено Державний прапор на будинках і спорудах органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ та організацій.

Також мають бути скасовані розважально-концертні заходи та внесені відповідні зміни до програм теле- та радіопередач.

«У цій страшній пожежі ми втратили 15 людей. Це були чиїсь батьки та матері, чиїсь бабусі й дідусі. Так, у них позаду було довге життя, але попереду їх точно не мала чекати така жахлива смерть. Ці люди мали право на турботу, догляд та безпеку на схилі своїх років. Щоб гідно вшанувати їхню пам’ять, оголошено день трауру. Бо зайвих громадян в Україні не існує. Мої щирі співчуття рідним і близьким загиблих”, — сказав Володимир Зеленський.

Это интересно:  Жінка-свідок випадково проговорилася: на Житомирщині вбили чоловіка (фото)загрузка...

Adblock
detector