Одіозний Кива живе у шикарному маєтку в Козині (відео) - Новости Ю

Одіозний Кива живе у шикарному маєтку в Козині (відео)

23.11.2021   00:55    379

Будинок має загальну площу 420 кв. м., на трьох поверхах він містить вісім кімнат

Источник: glavcom.ua


фото: Бігус.інфо

Жодного будинку в декларації Киви немає

У будинку народного депутата від проросійської партії «Опозиційна платформа – За життя» Іллі Киви 16 листопада правоохоронці проводили обшуки. Але жодного будинку в декларації Киви немає, тож журналісти Bihus.Info взялися його розшукати.


Журналістам вдалося ідентифікувати будинок завдяки фото та відеозаписам, в яких про обшук в нардепа Іллі Киви розповідав його колега з ОПЗЖ, Вадим Рабінович. На численних відео, опублікованих Рабіновичем, інтер’єр та екстер’єр будинку, а також територія навколо нього часто потрапляють до кадру.Співставивши те, що потрапило у кадр, із оголошеннями про продаж та оренду нерухомості, журналісти встановили, що йдеться про триповерховий будинок в Козині біля Києва. У березні минулого року його виставили на продаж за 21 млн грн або ж на довгострокову оренду за 120 тис. грн на місяць. Втім, ані будинку, ані витрат на нього немає в декларації народного депутата, де з нерухомості лише ділянка у Полтавській області і квартира доньки.

При цьому і Вадим Рабінович, і сам Кива у своїх повідомленнях про обшуки розповідали про цей будинок, як про житло Киви.

«Ось зараз в будинку Іллі Киви проходить обшук», – повідомляв в одному із відео Вадим Рабінович.

«О 6 ранку до мене прийшли співробітники Генеральної прокуратури і Державного бюро розслідувань», – розповідав Ілля Кива.

В оголошеннях йдеться, що будинок має загальну площу 420 кв. м. На трьох поверхах він містить вісім кімнат.Біля будинку журналістам вдалося також зафіксувати автомобіль KIA, зареєстрований на колишнього помічника нардепа Киви – Олександра Даниленка. Деякі зі своїх відео, які нардеп від ОПЗЖ публікує у соцмережах, він записує саме в автомобілі KIA, а не в Toyota Land Cruiser, який вказаний у нього в декларації (власність брата, якою нардеп користується).

Безпосередньо під час обшуку Ілля Кива також пояснював, що це – будинок, в якому проживає його дворічна дитина.

На прохання журналістів пояснити, кому належить будинок в Козині, нардеп від ОПЗЖ у грубій формі відмовився від коментарів.

Те минулорічне розслідування, зокрема, стало початковою точкою для позову до Киви з боку Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, внаслідок якого Вищий антикорупційний суд вирішив конфіскувати в нардепа понад мільйон гривень, які Кива нібито заробив, здаючи в оренду жомову яму у Полтавській області.

Також Кива поскаржився, що його позбавили ступеня кандидата наук.

А ще опальний нардеп влаштував істерику в Раді (відео 18+).

Минулого тижня стало відомо, що пістолети Киви отримають два воїни, які захищають Україну від російської агресії.Adblock
detector