Очільник Volkswagen розповів, коли закінчиться криза мікрочіпів - Новости Ю

Очільник Volkswagen розповів, коли закінчиться криза мікрочіпів

17.11.2021   18:00    555

Герберт Дісс, генеральний директор концерну Volkswagen, заявив під час виступу на економічній конференції в Берліні, що криза мікроелектронних компонентів, спричинена пандемією коронавірусу, закінчиться найближчим часом.


Источник: avtodream.org

Глава марки висловив сподівання, що «найгірші часи залишилися позаду». Незважаючи на це, збільшити обсяги виробництва модельного ряду й наступного року буде непросто.

У жовтні 2021-го постачання модельного ряду Volkswagen впали на 33,5 відсотка порівняно з тим же періодом минулого року.


При цьому генеральний директор концерну спростував твердження про те, що брак напівпровідників застав автомобільну промисловість зненацька. За словами Герберта Дісса, ще до початку пандемії коронавірусу він говорив про можливі перебої з поставками комплектуючих, викликані зростанням попиту на електронні компоненти.

Читайте також: Зовнішність Suzuki SX4 нового покоління розсекречена до прем’єри

У середині жовтня повідомлялося, що дефіцит мікроелектроніки вплинув на втрати деяких автовиробників сильніше за пандемію коронавірусу. За попередніми даними, через брак напівпровідників концерн Stellantis випустить на 1,4 мільйона автомобілів менше від запланованої кількості.


Adblock
detector