Обов'язкове щеплення від Covid-19 в Україні: у МОЗ офіційно визначили покарання за його відсутність - Новости Ю

Обов’язкове щеплення від Covid-19 в Україні: у МОЗ офіційно визначили покарання за його відсутність

08.10.2021   18:21    1046


7days-ua.com

Міністерство охорони здоров’я України дало місяць на щеплення від коронавірусу освітянам і чиновникам. Якщо ж вони цього не зроблять, то будуть відсторонені від роботи за власний рахунок.Як повідомляє Міністерство охорони здоров’я України, такі норми містить наказ МОЗ України.

Наказ передбачає, що обов’язковій вакцинації проти Covid-19 в Україні підлягають чиновники виконавчої і місцевої влади, а також працівники державних, комунальних і приватних закладів освіти від дитсадків і викладачів гуртків до вишів.

Это интересно:  В "красную" зону перейдут еще пять областей – Ляшко

«Міністерство охорони здоров’я України своїм наказом від 04.10.2021 № 2153, зареєстрованим в Мін’юсті 07.10.2021 за №1306/36928, затвердило перелік організацій, представники яких підлягають обов’язковій вакцинації проти Covid-19.

Згідно з наказом, на період дії карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України, з метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби, обов’язковій вакцинації проти Covid-19 підлягають працівники:

  • центральних органів виконавчої влади та їхніх територіальних органів;
  • місцевих державних адміністрацій та їхніх структурних підрозділів;
  • закладів вищої, післядипломної, фахової передвищої, професійної (професійно-технічної), загальної середньої, у тому числі спеціальних, дошкільної, позашкільної освіти, закладів спеціалізованої освіти та наукових установ незалежно від типу та форми власності», — йдеться в повідомленні МОЗ України.
Это интересно:  Фактор вакцинации за четыре месяца спас 3072 жизни в Украине – Ляшко

Цей наказ вступає в дію через місць після опублікування. За цей час визначені наказом МОЗ працівники мають пройти обов’язкову вакцинацію від коронавірусу.

«Працівники закладів освіти та органів виконавчої влади, які не щепляться проти Covid-19 протягом цього періоду, будуть відсторонені від роботи без збереження заробітної плати», — наголосили у МОЗ України.

У Мінохоронздоров’я додали, що не проводити обов’язкове щеплення проти коронавірусу можуть лише ті працівники органів влади і освіти, у яких є офіційно підтверджені протипокази для цієї вакцинації.

Это интересно:  Грипп при COVID-19 увеличивает риск смерти вдвое - иммунолог

Adblock
detector