Новий Subaru Impreza дебютує у 2022 році з відмінними новинами - Новости Ю

Новий Subaru Impreza дебютує у 2022 році з відмінними новинами

09.10.2021   13:19    497

Subaru працює над важливим налаштуванням однієї зі своїх найбільш актуальних моделей. Новий Subaru Impreza буде представлений в суспільстві в кінці 2022 року і принесе з собою численні новинки.

Источник: avtodream.org


В Японії з’явилася нова інформація про зміни, які будуть внесені в лінійку Impreza.

У 2017 році на сцену увірвалося п’яте покоління Subaru Impreza. Японський виробник повернувся в конкурентний сегмент C з пропозицією самого цікавого.


Кілька років по тому, в повному розквіті й бумі стійкої мобільності, Subaru представила на Старому континенті гібридну версію (HEV) свого компакта.

Subaru є дуже неохочим виробником, коли справа доходить до розкриття конкретних деталей про моделі, над якими він працює. Більш того, моделі Subaru, які знаходяться в розробці ми можемо побачити тільки очима фотографів-шпигунів.

Это интересно:  Range Rover проявил преимущества развитой мехатроники

Те, що тестові зразки Subaru не фотографуються, не означає, що їх не існує. Японська фірма дуже ревнива і намагається всіма способами уникати сторонніх очей. Проте, з особливим акцентом на Японію, з’явилися нові та цікаві подробиці про один з проєктів над яким працює бренд. Це новий Subaru Impreza 2023.

З огляду на момент, коли нинішня модель увірвалася на сцену, прийшов час для того, щоб вона піддалася капітального ремонту. Повна установка побачить світло приблизно через рік і принесе з собою важливі новинки з точки зору дизайну і механіки.

Это интересно:  Автопроизводство Украины выросло в 2,5 раза

Естетичні зміни будуть особливо важливі в моделі хетчбека. Мета зрозуміла, лінійка Impreza повинна адаптуватися до нової філософії дизайну Subaru. Мова, яку ми можемо знайти в моделях недавньої презентації, таких як нові Subaru BRZ і Subaru WRX.

Що стосується механічної секції, то очікується, що пропозиція буде складатися з двох чотирициліндрових двигунів об’ємом 1,2 і 2,0 літра. Також є припущення, що буде представлений новий 1,5-літровий двигун. Модель, призначена для Європи, за логікою, повинна буде зробити ставку на електрифікацію, як це відбувається сьогодні. Однак інформації про нову гібридну версію на цей момент немає.

Читайте також: У США почались випробування безпілотних вантажівок

Это интересно:  Weltmeister M7 похвастался автопилотом четвёртого уровня

Коли він з’явиться на ринку? Дебют в суспільстві призначений на листопад 2022 року. Тому нова Impreza не дійде до дилерських центрів до першої половини 2023 року. Очікується, що спочатку вона буде виставлена на продаж в Японії, а потім автомобіль буде представлений в Європі.

Adblock
detector