Новий седан Aero B помітили на тестах - Новости Ю

Новий седан Aero B помітили на тестах

09.10.2021   15:55    349

Не так давно закордонні ЗМІ опублікували новий набір “шпигунських” фотографій чергового тестового прототипу від компанії Volkswagen.

Источник: avtodream.org


На цих фото представлений середньорозмірний, повністю електричний седан Aero B, про який говорилося раніше.

Передбачається, що дана модель в майбутньому стане повністю електричною альтернативою всім нам добре відомого Volkswagen Passat. Передбачається, що нова модель дебютує в 2023 році.

Это интересно:  Дефицит полупроводников. Обвалился экспорт авто из Южной Кореи

За наявними на поточний момент даними, дизайн нового Volkswagen Aero B натхненний раніше представленим концепт-каром Volkswagen Space Vizzion. Крім того, що виробник випустить модель в кузові седан, також не виключений вихід сімейного універсала Aero B з більш практичною задньою частиною.


Говорячи про зовнішній вигляд автомобіля, показаного на фото, можна помітити, що він має особливості, характерні для нинішнього сімейства Volkswagen ID.

Это интересно:  Стартував серійний випуск електрокара BMW i4

На даний момент мало що відомо про майбутнього дебютанта від німецької компанії. Однак інсайдери запевняють, що завдяки MEB платформі, на якій побудована новинка, вона зможе мати такий же великий внутрішній простір, як один з флагманів бренду Phaeton.

Передбачається, що електрокар буде запущений в варіантах з одномоторною і двомоторною силовою установкою, де остання буде мати систему повного приводу.

Это интересно:  В Индии создали скоростной электромобиль

Крім цього, в асортименті цього автомобіля також будуть високопродуктивні версії підрозділу GTX.

Читайте також: У США почались випробування безпілотних вантажівок

Про дальності ходу на одному заряді батареї також нічого не говориться, але на думку експертів, вона не повинна бути менше 500-600 км на одному заряді.

Adblock
detector