Никита Добрынин о свадьбе с Дашей Квитковой

14.08.2020   14:42    1126

12 серпня Микита Добринін і його кохана Даша Квіткова відіграли весілля з урочистою церемонією. Вони стали першою парою українського шоу Холостяк, які одружилися.

Це весілля стала знаковою подією не тільки для закоханих, а й для всього проекту. За словами Анни Калини, директора творчої студії StarLihgtProduction, Україна стала третьою країною в світі, де пара, яка склалася в фіналі шоу уклала шлюб. До цього учасники шоу The Bachelor (закордонний формат Холостяка) одружилися тільки в Америці і Австралії.

Наречений, Микита Добринін, зворушив присутніх своєю промовою. Читаючи її, він не приховував емоцій.

Пара познайомилася на проекті і з тих пір щасливі разом / Фото: Фото: прес-служба телеканалу СТБ

«Ми всі вміємо мріяти, я вмію мріяти. Але я і мріяти не міг, що почуття можуть бути настільки сильними. Те, що ми зустрілися на проекті, і що наші почуття спочатку були на показ — скоріше випадковість, тому що ми однозначно повинні були з тобою одного разу зустрітися. Я радий, що сталося це саме зараз. Цей вечір неймовірний! Єдине, чого я хочу — щоб мене хтось дуже сильно ущипнув, тому що я не можу повірити, що все це відбувається насправді. Мені здається досі, що я сплю, і все, що відбувається в моєму житті нагадує сон, дуже прекрасний сон. І я хочу, щоб він тривав абсолютно вічно, наскільки це можливо, наскільки у нас буде здоров’я, скільки тисяч мільйонів разів проб’ється наше серце. Я хочу, щоб ці почуття билися, поки б’ється моє серце, бо воно повністю твоє. Я люблю тебе », — розповів щасливий шоумен.

Это интересно:  Умерла дочь актера Владимира Конкина София

Весілля провели в одному сім’ї та друзів. Серед запрошених був і ведучий шоу Холостяк Григорій Решетник зі своєю вагітною дружиною Христиною .

Григорій і Христина Решетники разом з молодятами / Фото: Фото: прес-служба телеканалу СТБ

Раніше Микита порівняв відносини з Дариною з виграшем в лотерею . Пара познайомилася на проекті Холостяк, де Добринін був головним героєм, а дівчина в результаті стала переможницею. Офіційно пара уклала шлюб ще в травні , а весілля, в зв’язку з карантином відклали на серпень.

загрузка...
Adblock
detector