Нічия, схожа на перемогу: як збірна України у відборі на ЧС-2022 вистояла проти чемпіона світу (Відео)

28.03.2021   15:45    27

7days-ua.com

Фото – УП

Збірна України 24 березня на паризькому стадіоні зіграла з чинним чеспіоном світу з рахунком 1:1. Збірна Франції до перемоги довести цей матч не змогла.

Першими на 19-ій хвилині матчу забили французи з неоднозначної ситуації – гравець збірної Франції у момент передачі міг бути в офсайді, та суддя матч не зупинив.

Это интересно:  Друкували гроші: в Одесі спритники у квартирі облаштували типографію (відео)

Збірна України, граючи від оборони, на 57-ій хвилині зрівняла рахунок. Українським футболістам допоміг рикошет.

До кінця матчу збірна Франції не змогла забити ще один гол для своєї перемоги.

Рахунок 1:1 у грі на виїзді з чемпіоном світу фахівці оцінили як дуже добрий для збірної України.

“Ця нічия сприймається, як перемога, ця нічия відчувається, як крок вперед, бо хлопці грали дуже дисципліновано, організовано”, – сказав про збірну України після матчу зі збірною Франції Євген Левченко.

Это интересно:  В Харькове задержали ОПГ по подозрению в вымогательстве у бизнесмена 700 тысяч долларов

Наступний матч у відборі до ЧС-2022 збірна України гратиме зі бірною Фінляндії в Києві 28 березня.

Більше подробиць — в огляді гри та коментарях фахівців після матчу збірних України і Франції у відео Канали Футбол 1,2,3