Незвичайні причини головної болі назвала лікарка - Новости Ю

Незвичайні причини головної болі назвала лікарка

27.10.2021   10:40    1158

Британська лікарка Віккі Петерсен каже, що головний біль може виникати через незвичайні причини.

 


В інтерв’ю виданню Express доктор Петерсен розповіла, що провокатором головного болю може бути «ледачий» кишечник, при якому виникають проблеми з регулярною дефекацією.

«Регулярне виведення калу означає, що сформований кал залишає кишечник один-два рази на день. Коли виникають проблеми з кишечником і дефекація стає рідшою, це може призводити до головних болів через накопичення токсинів, що відбувається на тлі закрепу», — пояснила лікар.


Лікар Петерсен підкреслила, що дотримання здорового раціону, рухова активність, заняття спортом і вміння справлятися зі стресом не тільки допомагають у вирішенні проблеми «ледачого» кишечника і зменшують вираженість закрепів, — але також забезпечують профілактику головного болю.

Експерт радить вести щоденник, фіксуючи в ньому випадки головного болю — це може допомогти з діагностикою при зверненні до фахівців.

Записуйте, як часто у вас відбувається дефекація і виникають головні болі, а також стресові події і моменти підвищеного занепокоєння — це допоможе лікарю краще зрозуміти, що відбувається.

Також доктор Петерсен назвала інші незвичайні причини головного болю, крім закрепу:

1. Закладеність носових пазух через алергію або інфекції.
2. Харчування, збіднене вітамінами і мінералами.
3. Погана постава, що впливає на шию, м’язи і нерви верхньої частини спини.
4. Гормональний дисбаланс.
5. Недостача сну.
6. Нестача вологи, зневоднення.

zdorovia.com.ua
Adblock
detector