Несподівані симптоми серцевого нападу перерахували кардіологи - Новости Ю

Несподівані симптоми серцевого нападу перерахували кардіологи

08.10.2021   22:20    887

Люди, які страждають серцево-судинними захворюваннями, можуть відчувати різні симптоми. У деяких випадках важливо, не затягуючи, звернутися за медичною допомогою

Нездужання може бути викликано серцевим нападом, також відомим як інфаркт міокарда. Цей патологічний стан виникає при нестачі кровопостачання серцевого м’яза.Як попереджають фахівці Центру з контролю і профілактики захворювань (США), більшість серцевих нападів супроводжуються дискомфортом в центрі грудної клітини, який триває більше декількох хвилин або проходить і повертається. Він може відчуватися як тиск, здавлювання, можливі хворобливі відчуття.

Это интересно:  Лікарі перерахували продукти, вживання яких підвищує виникнення раку кишечника

Також можуть виникати дискомфорт або біль у верхній частині тіла — однієї або обох руках, спині, шиї, щелепи або животі. Інші ознаки можуть включати утруднене дихання, холодний піт, нудоту або запаморочення.

Як повідомляють в Американській кардіологічній асоціації, і у чоловіків, у жінок найбільш поширеним симптомом серцевого нападу є біль або дискомфорт в області грудей. Але жінки дещо частіше відчувають деякі інші загальні симптоми, особливо задишку, нудоту або блювоту, біль в спині або щелепі. Експерти нагадують: при підозрі на серцевий напад важливо негайно звернутися за терміновою медичною допомогою.

Это интересно:  Старече недоумство не можна лікувати антидепресантами

zdorovia.com.uaAdblock
detector