что можно делать и что нельзя

«Нема коштів на субсидії» — Шмигаль зробив заяву щодо тарифів на тепло та гарячу воду (Відео)

10.09.2021   15:17    1859


7days-ua.com

Фото ілюстративне

Кабмін не планує  підвищувати тарифи на тепло та гаряче водопостачання під час опалювального сезону 2021-2022 років.Таку заяву зробив прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час години запитань до уряду на пленарному засіданні Верховної Ради у п’ятницю, 10 вересня, повідомляє 5Канал.

За словами Шмигаля, нині ціна на газ для тепла становить 7,42 гривні з ПДВ. У тарифах для різних теплокомуненерго ціна коливається у межах 5,5-6 грн/куб.

«Тобто в деяких теплокомуненерго буде різниця до 50 копійок менша, а в деяких буде навіть краща ціна, ніж та, яка закладена в тарифах», – запевнив очільник уряду.

Він вказав, що відповідальність за формування тарифів на тепло й гарячу воду покладена в першу чергу на місцеве самоврядування, тому влада «веде активну роботу» з міськими головами.

Это интересно:  Учені відтворили зовнішність неандертальця (відео)

Прем’єр-міністр також згадав питання субсидій – напередодні були змінені підходи до їхнього формування. Нині майже 3 млн домогосподарств пройшли верифікацію та зможуть отримувати допомогу в коротші терміни – протягом 10 днів.

Водночас, Шмигаль визнав, що Кабміну не вистачає грошей на виплати субсидій – тож Верховну Раду проситимуть внести зміни до Державного бюджету. Наразі уряд використав більше як 90% від запланованих грошей, а щоб закрити виплати громадянам – бракує ще 12 млрд грн.

Это интересно:  Школярка спалила прапор України та виклала відео у соцмережі (ВIДЕО)
Adblock
detector